Hlavná stránka Napíš e-mail Mapa stránky

Účastníci

Zoznam obcí zúčastnených na KPSS
(ZOHT)
 
 
1) Bajerovce                     
2) Brezovica                     
3) Brezovička                    
4) Červená Voda               
5) Červenica                     
6) Dubovica                     
7) Ďačov                          
8) Hanigovce                    
9) Kamenica                     
10) Krásna Lúka                
11) Krivany                              
12) Lipany (ZOHT)            
13) Lúčka 
14) Milpoš
15) Nižný Slavkov
16) Olejníkov
17) Oľšov
18) Poloma
19) Rožkovany
20) Šarišské Dravce
21) Šarišské Michaľany
22) Tichý Potok
23) Torysa
24) Vysoká
25) Vyšný Slavkov
 
 

 
I. skupina
 

Vzdelávanie v rámci projektu „Komunitné siete partnerstva“ podporeného z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia, na základe zmluvy o poskytnutí NFP č. 024/2010-IZ-5.0/V, kód ITMS: 27120130261.

 
P.č.

Titul, meno a priezvisko účastníka vzdelávania

Organizácia
E-mail
1.

Pavol Tomčufčík

Obec Brezovička
2.
Pavol Hovančík
Obec Oľšov
3.

Katarína Bujňáková, Mgr.

Obec Vysoká

obecvysoka@gmail.com, katkabujnakova@gmail.com

4.

Viera Kašperová

Obec Vyšný Slavkov

5.

Alžbeta Bodnárová

Obec Torysa
6.
Jana Brillová
Obec Torysa
7.

Margita Revická

Obec Torysa
8.
Marta Miková
Obec Brezovica
9.

Bc. Iveta Mišenčíková

Obec Šarišské Dravce

10.

Terézia Pjechová

Obec Bajerovce
11.
Zdenka Kľocová

Obec Nižný Slavkov

12.
Jozef Hockicko

Obec. Tichý Potok

13.

Mária Reištetterová, Mgr.

Mesto Lipany
14.

Daniela Bednárová, Ing.

ZOHT Lipany
15.

Michal Višňovský , Ing.

ZOHT Lipany
16.
Anna Sekeráková
Lipany
17.

Bujňáková Mária

Obec Krásna Lúka

18.
Mária Hanušovská
Obec Poloma
19.

Mária Sekeráková

Obec Bajerovce
20.

Gabriela Pribulová

Obec Krivany
 

II. skupina

Vzdelávanie v rámci projektu „Komunitné siete partnerstva“ podporeného z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia, na základe zmluvy o poskytnutí NFP č. 024/2010-IZ-5.0/V, kód ITMS: 27120130261.

 
P.č.

Titul, meno a priezvisko účastníka vzdelávania

Organizácia
E-mail
1.
Bc. Mária Kušnírová
Obec Poloma
kusnirovas@gmail.com
2.
Františka Poráčová
Obec Lúčka
3.
Mária Kravcová
Obec Lúčka
obec@obeclucka.sk
4.

Terézia Andraščíková

Obec Kamenica
kamenica@kamenica.sk
5.
Jana Diňová
Obec Kamenica
kamenica@kamenica.sk
6.
Gertrúda Pribulová
Obec Krivany
pribulova.g@azet.sk
7.
Alena Havrilová
Obec Hanigovce
8.
Viera Haľková
Obec Rožkovany
9.
Emília Kočiščáková
Obec Červená Voda
10.
Daniela Sedláková
Obec Dubovica
ocudubovica@stonline.sk
11.
Jarmila Girová
Obec Červenica
 
 
12.
Mária Hudáková
Obec Olejníkov
13.
Andrea Mizeráková
Obec Milpoš
14.
Ing. Jaroslav Sekerák
Obec Dubovica
jarosekerak@zoznam.sk
15.
Lenka Pribulová
Obec Šarišské Michaľany
lenka.pribulova@centrum.sk
16.
Iveta Huňadyová
Mesto Lipany
hunadyova@zoznam.sk
17.
Anton Cuprák
Obec Ďačov
obecdacov@centrum.sk
18.

Mgr. Beáta Ridilová

Mesto Lipany
beatkar@post.sk
19.

Iveta Hrabčáková

Mesto Lipany
20.

Danka Lichvárová

 
 
 

 

generuje redakčný systém LEKOX.sk CMS
Copyright © 2017 LEKOX.sk